Korting bij Tijdvooruwbedrijf.nl op het coachtraject of op de workshop

tijd voor uw bedrijf coach voor zzp'ers.jpg

Leden ontvangen € 59,50 korting op het coachtraject “Ondernemersvaardigheden” of € 10,- korting op een workshop.

Coachtraject

Je gaat starten als zzp’er. Of je bent al een tijdje bezig. En misschien was je hiervoor wel in loondienst. En nu mis je de structuur in je dag. Of je vindt het lastig om jezelf te verkopen en opdrachten binnen te halen. Herkenbaar? En wil je dit anders? Lees dan verder want dan kan het coachtraject “Ondernemersvaardigheden” interessant voor je zijn.

Wat levert het je op?

  • Je leert een planning te maken waardoor je meer overzicht krijgt in wat je vandaag moet doen (Time Management)
  • Je leert hoe je jezelf kunt laten zien zoals jij dat wilt (Zichtbaarheid)
  • Je leert hoe je gaat werken aan je doelen om geld te verdienen (Financieel)
  • Je wordt gedurende 4 maanden gecoacht waardoor je in de praktijk kunt oefenen (Praktisch)

Workshop

Liever een workshop volgen? Dat kan ook. Kijk dan op mijn website: www.tijdvooruwbedrijf.nl

Mijn naam is Riëtte Bol en ik ben de enthousiaste oprichtster van Tijdvooruwbedrijf.nl  Ik help ondernemers om vanaf vandaag stappen te zetten die nodig zijn om succesvoller & relaxter te ondernemen.

Korting

Leden van Het Ondernemerscollectief ontvangen € 59,50 korting op het coachtraject “Ondernemersvaardigheden” of € 10,- korting op een workshop bij Tijdvooruwbedrijf.nl.

Hoe profiteer jij van deze korting?

Om van de korting bij Tijdvooruwbedrijf.nl gebruik te kunnen maken dien je lid zijn van Het Ondernemerscollectief. Via onderstaande knop krijg je toegang tot de speciale pagina voor onze leden.

Afbeelding Marianne Jacobs Transparant

"Ik heb al vele voordelen en kortingen van het lidmaatschap benut"

Marianne Jacobs - Q Consult in Food